Poznaj Nas! Restauracja Kameralna we Wrocławiu

 
Kameralna – Miejsce dla ludzi tworzone przez ludzi.

Od wielu lat w naszych głowach kiełkował pomysł stworzenia wspólnie miejsca. Miejsca nieprzeciętnego, posiadającego swój wyjątkowy charakter. Przez wiele lat podróżowania po świecie, mieszkania w różnych krajach okryliśmy pierwiastek łączący wszystkich ludzi. Jest to gościnność i ciepło domowego ogniska. Tworząc Kameralną chcemy przekazać wszystkim domową atmosferę doprawioną restauracyjnymi standardami. Nasz zespół to ludzie z poczuciem misji gotowi, by dbać o gości, jakby podejmowali ich we własnym domu.
W naszej kuchni szanujemy tradycje oraz smaki znane nam z dzieciństwa. Podajemy je w nowoczesnej formie, utrzymując przystępność i łatwość przekazu dla naszych Gości.

A jak jedzenie to i wino. Białe, różowe, czerwone, wytrawne, słodkie. Które wybieracie? My stawiamy na „bąble”. Niezależnie od tego czy mówimy o szampanie, Prosseco czy hiszpańskiej Cavie zawsze smakują wybornie. Chcemy dzielić się nimi każdego dnia, bo każda pora jest dobra na świętowanie. Mniejsze bądź większe sukcesy, spotkania z przyjaciółmi, rodzinne imprezy. Nasze miejsce wszystkim Wam zapewni możliwość ucztowania niezależnie od okazji. Spotkajmy się już dziś. Porozmawiajmy o jedzeniu i winie.